Для большого количества кошек не очень подходит.
Наповнювач вбирає добре вологу, але геть не маскує запаху сечі😔
Дуже приємний на дотик, швидко поглинаючий неприємні запахи наповнювач.
Для морських свинок і котика.nДля морських свинок: на наступний день вонь стоїть нереальнаnДля кішки теж не підійшов, розноситься одразу по всій квартирі.nВін якось одразу розвалюється.nПоганий наповнювач. Хоча,що я хотіла за таку ціну.
Чудовий наповнювач не за всі гроші світу. Вбирає добре. Прибирати лоток легко. Досить економний як для 6 котів у будинку. Рекомендую.
