Гарний шампунь для французької бульдожки, немає сильного аромату, піниться гарно. Не сушить шкіру. Приємна ціна.
Скотчтерєр 8 років. Призначив лікар. Використовуємо вже місяць. Бачу поліпшення .
В мого лабрадора ДУЖЕ чутлива шкіра! І йому рідко підходить якийсь шампунь. ЦЕЙ ВАУ!! nоднозначно раджу!!!
Шампунь просто шикарный . А запах это что то. Не знаю как коту мне нравится.
Гарний, добре піниться, помила йорка, все ок. Але без кондиціонеру волосся розчесати важко
