Цю дряпку, ми замовили, ще восени 2024 року і вона досі жива і має прекрасний вигляд 😸nПравда наша котодитина не використовує її за прямим призначенням, а більше як диван чи ліжко, і дуже задоволений, бо літом на дряпці не жарко, а узимку не холодно лежати 🐾nСьогодні замовили цього ж виробника меншого розміру, для підвіконня, теж просто лежати, так як іншого виробника(Trixie) дряпка не витримала такої довгої історії і потрухла, просто від часу 😺
Дуже чудова якість, та оптимальний розмір. Коту дуже сподобалась
Кішка в захваті, її улюблена дряпалка-лежанка)
Запаску купили саму високуnХотілось би, якби була ще на 10 см вище
Якби ще правильно намотували шнур, то взагалі було б без запитань
