Класний будиночок,наш кролик зацінив.
В жару котам очень нравится. Проводят много времени
Дуже практичні і естетичні мисочки. Не ковзають по підлозі, корм майже не пересипається назовні, кіт не перегинає шию під час їжі (здається, що йому так зручніше їсти).
Отличная мисочка! Удобно и комфортно! Рекомендую
зручні миски. Служать довго.
показати ще
