Обрала цей корм для дорослого котика з чутливим травленням - їсть з задоволенням, горщик на відмінно.nДуже тішить, що в магазині можна купити якісні товари за прийнятн ціною.
Я дуже рада що пару місяців тому спробувала дати цей корм своїм котикам, один з яких має проблеми з перетравленням. я вважаю що це дійсно дивовижно - я вперше за довгий час побачила горщих на 5+.
Обрала цей корм для дорослого котика з чутливим травленням - їсть з задоволенням, горщик на відмінно.nДуже тішить, що в магазині можна купити якісні товари за прийнятн ціною.
Беру цей корм найчастіше серед усіх смаків, коти обожнюють, класика! Цей бренд має дуже хороший склад корму
Коти обожнюють усі корма цієї фірми, я дуже задоволена складом купую Оріджен уже років 8
Я дуже рада що пару місяців тому спробувала дати цей корм своїм котикам, один з яких має проблеми з перетравленням. я вважаю що це дійсно дивовижно - я вперше за довгий час побачила горщих на 5+.
Моєму котику 8 місяців nВін з задоволенням їсть корм . Гарний корм котик дуже активний