Цей корм купила вперше, прочитала состав, мені сподобався. Вирішила спробувати дати корм класу холістик своїм котикам. nПри відкритті пачки 1,5 кг дуже сподобалася упаковка, вона на липучці, що сприяє легкому відкриттю, а також щільному закриттю, для подальшого зберігання. nГранули середні, не великі, але й не маленькі, у вигляді серця, без барвників, з приємним запахом. nПоки відчиняла пачку, мої котики вже просили цього корму, але даю зовсім небагато, бо це новий корм. nПобічних ефектів немає, засвоюється добре, котики їдять із величезним апетитом, рекомендую!
Відкрила вчора цей корм, то котики не їли майже, а сьгодні теж дала то вже їли нормально, думаю трошки часу пройде і вже будуть з задоволенням їсти, звикнуть)
Маю вдома чудову кішечку з неймовірно примхливим характером, але цей корм - це її любов. Кожного разу обираємо тільки його, бо ніякий інший вона не сприймає.
Цей корм купила вперше, прочитала состав, мені сподобався. Вирішила спробувати дати корм класу холістик своїм котикам. nПри відкритті пачки 1,5 кг дуже сподобалася упаковка, вона на липучці, що сприяє легкому відкриттю, а також щільному закриттю, для подальшого зберігання. nГранули середні, не великі, але й не маленькі, у вигляді серця, без барвників, з приємним запахом. nПоки відчиняла пачку, мої котики вже просили цього корму, але даю зовсім небагато, бо це новий корм. nПобічних ефектів немає, засвоюється добре, котики їдять із величезним апетитом, рекомендую!
Відкрила вчора цей корм, то котики не їли майже, а сьгодні теж дала то вже їли нормально, думаю трошки часу пройде і вже будуть з задоволенням їсти, звикнуть)
Нажаль відмовились їсти як домашні так і вуличні коти. nУпаковка з зіпом що дуже зручно
Беремо вже не перший раз, коти обожнюють його, і плюс стала більш блискучою та мʼякою шерсть
Маю вдома чудову кішечку з неймовірно примхливим характером, але цей корм - це її любов. Кожного разу обираємо тільки його, бо ніякий інший вона не сприймає.