Все чудово, киця їсть корм вже майже півроку. Найбільше смакує з лососем. Нарікань немає. Але...nБудь-ласка приділіть особливу увагу при комплектації замовлення! Бо мені вже третій раз доставляють корм з ягням "для чутливого травлення" а не той, що я замовляю, тобто звичайний з ягням. Дякую
Мені сподобався склад цього корму, я завжди перед тим як купити дивлюся саме на склад. Переходимо на цей корм з Роял Каніну, котик ість нормально, та сподіваюсь що нам підійде та буду купувати ще.
Наче корм рибний, але рибою зовсім не пахне і не смакує; шматочкі темні, невеликі, пересмажені. Котам, наче, норм, але вони ненажери. Мене щось не вразив, хоча від складу були хороші очікування.
Все чудово, киця їсть корм вже майже півроку. Найбільше смакує з лососем. Нарікань немає. Але...nБудь-ласка приділіть особливу увагу при комплектації замовлення! Бо мені вже третій раз доставляють корм з ягням "для чутливого травлення" а не той, що я замовляю, тобто звичайний з ягням. Дякую
купила цей корм вперше, не поганий
Мені сподобався склад цього корму, я завжди перед тим як купити дивлюся саме на склад. Переходимо на цей корм з Роял Каніну, котик ість нормально, та сподіваюсь що нам підійде та буду купувати ще.
Склад гарний, коти їли гарно) Я задоволена)
Наче корм рибний, але рибою зовсім не пахне і не смакує; шматочкі темні, невеликі, пересмажені. Котам, наче, норм, але вони ненажери. Мене щось не вразив, хоча від складу були хороші очікування.