Оксана цей відгук (слово в слово) на даний корм залишила на сайті https://zooplaneta.kiev.ua/ під іменем Іванна Шепенюк. Отже - чи відгуки проплачені, чи це бот. Шкода дуже - раніше завжди читала відгуки, тепер розумію, що дарма
Я була неймовірно вражена, що цей корм зробив з туалетом мого найстаршого котика - до цього він сидів на гастроінтестінал і завжди мав несформований "туалет"nВсі інші котики (6 шт) теж зараз їдять Orijen - зменьшився запах в туалеті і це теж дуже приємний бонус.
Корм класний, схожий на бріт ( котики добре ходять в туалет)
Оксана цей відгук (слово в слово) на даний корм залишила на сайті https://zooplaneta.kiev.ua/ під іменем Іванна Шепенюк. Отже - чи відгуки проплачені, чи це бот. Шкода дуже - раніше завжди читала відгуки, тепер розумію, що дарма
Дуже не зайшов, 2 дні категорично зариває, довелося віддати вуличним котикам.
Кішці зайшло. Стала їсти більше сухого корму. Все одно мішаємо з паштетом, але в меншій пропорції.
Я була неймовірно вражена, що цей корм зробив з туалетом мого найстаршого котика - до цього він сидів на гастроінтестінал і завжди мав несформований "туалет"nВсі інші котики (6 шт) теж зараз їдять Orijen - зменьшився запах в туалеті і це теж дуже приємний бонус.