Котику серед лінійок Senior найбільше підійшов саме цей корм Але їмо ми його тільки на сніданок (вже декілька років). Бачмла відгуки , що літні коти з зубами не можуть розгризти гранулу чи є якісь труднощі з гранулами , у нас такої проблеми не має, хоча зуби в поганму стані.
Беру завжди фасування 1,5 кг. Корм завжди свіжий і з приємним для котів запахом. Котики мали проблему, що їх нудило після прийому інших кормів, з цим кормом звели цю проблему до мінимуму
Добре підходить для котиків з алергією. Коти їдять дуже добре, вже десь пів року. Мінусів поки що не виявлено))
Очікувала щось неймовірне по запаху саме цього корму , але звичайний , кішка їла …
Наче все ок, котики їли іноді по настрою, підбирала корм після алергії, на цьому все було добре
Котику серед лінійок Senior найбільше підійшов саме цей корм Але їмо ми його тільки на сніданок (вже декілька років). Бачмла відгуки , що літні коти з зубами не можуть розгризти гранулу чи є якісь труднощі з гранулами , у нас такої проблеми не має, хоча зуби в поганму стані.
Беру завжди фасування 1,5 кг. Корм завжди свіжий і з приємним для котів запахом. Котики мали проблему, що їх нудило після прийому інших кормів, з цим кормом звели цю проблему до мінимуму